Renk Seçin : Siyah Turuncu Mavi Kırmızı Mor Yesil

Öğrencilerden ziyaret


Öğrencilerden Kent Konseyine ziyaret
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Programı 1. sınıf öğrencileri Çorum Belediyesi Kent Konseyini ziyaret etti.

Uygulamalı ders kapsamında Çorum Belediyesi Kent Konseyine ziyarette bulunan Yerel Yönetim Programı öğrencileri Kent Konseyi Başkanı Şahiste Uçar’dan konseyin çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Sivil toplum kuruluşlarıyla ve şehrin diğer paydaşlarıyla birlikte bu şehir için projeler ürettiklerini belirten Şahiste Uçar, “Bu sürece en çokta gençlerin katılımına önem veriyoruz. Gençlerin üreteceği projelere, fikirlere önem veriyoruz. İki yönlü bakıyoruz olaya. İlki genç bir kardeşimiz bir proje ürettiğinde bu hemşehrilerimize olumlu anlamda dokunuyor, ikincisi de bu süreçte gençlerimiz daha üretken, daha çalışkan ve toplumsal sorunlara daha duyarlı hale geliyorlar” dedi.
Yerel Yönetimler Programı öğrencileri Kent Konseyini ziyaret ettikten sonra Buhara Kültür Merkezini ve Engelli Eğitim Merkezini de gezdi ve merkezin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Duyurular

  • Gençlik Meclisi etkinliği 06 Nisan Perşembe günü 22.00’de, Valimiz Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ile Tarihi Veli Paşa Hanı’nda bir araya geleceğiz.

    05.04.2023
  • 18 Mart Çanakkale Zaferi Çorum Şehitliği Anma Proğramı 18 Mart Cumartesi Saat 06:00

    17.03.2023


Çorum Kent Konseyi | Tüm hakları saklıdır | İzinsiz kopyalama yapılamaz | Made With ßy Serkan Demir | [2014-2020]