Renk Seçin : Siyah Turuncu Mavi Kırmızı Mor Yesil

Kent Konseyinden Kahvaltı

Çorum İnsani Değerler Platformu üyeleri Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

2

Çorum İnsani Değerler Platformu üyeleri Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. 20 Eylül Cumartesi günü Sıklık Tabiat Parkı’nda gerçekleştirilen kahvaltıya 30’dan fazla Kent Konseyi üyesi dernek, vakıf, sendika gibi sivil toplum örgütü temsilcisi katıldı.
Kahvaltı öncesi İnsani Değerler Platformu adına bir konuşma yapan ve aynı zamanda Kent Konseyi Başkan Yardımcısı da olan Halil İbrahim Aşgın, kahvaltıya Kent Konseyi üyeleri ile birlikte İnsani Değerler Platformu üyelerinin de katıldığını, platformun çok güzel işler yaptığını söyledi. Platform hakkında bilgi de veren Aşgın, bu zamana kadar toplanan 15 tır yardımın Suriye ve Irak halkına gönderildiğini kaydetti. İnsani Değerler Platformu ile Kent Konseyi’nin ortak programlar yapmasını önemsediklerini kaydeden Aşgın, toplantıya katılan Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan ve konsey üyelerine teşekkür etti.
Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan da farklı bir ortamda kendilerini kahvaltıda buluşturan platform üyelerine teşekkür etti. Kent Konseyi olarak bir yol haritası çıkardıklarını ve yapacakları çalışmalarda istifade edebilecekleri sivil toplum örgütlerinin görüşlerini alacaklarını vurgulayarak “Yapacağımız çalışmalar Çorum’un ve hemşehrilerimizin yararına olacak olan çalışmalar olacak. Bu konuda birbirimizin eksikliğini tamamlayalım, birbirimize ufuk verelim. Toplumu ilgilendiren tüm meseleler Kent Konseyi’mizi de ilgilendiriyor. Bu konularda panel, konferans ve çalıştaylar düzenleyeceğiz.” dedi.
Kahvaltının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Kent Konseyi ve İnsani Değerler Platformu üyeleri, yapılabilecek çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

 

Haberin fotoğraf galerisi için tıklayınız…

Duyurular

  • 18 Mart Çanakkale Zaferi Çorum Şehitliği Anma Proğramı 18 Mart Cumartesi Saat 06:00

    17.03.2023


Çorum Kent Konseyi | Tüm hakları saklıdır | İzinsiz kopyalama yapılamaz | Made With ßy Serkan Demir | [2014-2020]