Renk Seçin : Siyah Turuncu Mavi Kırmızı Mor Yesil

Çorum Kent Konseyinden Çocuk Meclisine Ziyaret

Kent Konseyi’nden Çocuk Meclisine ziyaret
Çorum Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan ve bazı yürütme kurulu üyeleri, Kent Konseyi Çocuk Meclisi çalışmalarını inceledi.

 

Kent Konseyi ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde devam eden “Kültür ve Sanatla Büyüyen Minik Eller” projesi kapsamında kültür-sanat ve kişisel gelişim kurslarında çeşitli aktivitelerde bulunan Karşıyaka İlkokulu öğrencilerini ziyaret eden Kent Konseyi heyeti, 7-10 yaş grubu öğrencilerinden oluşan Drama ve Öykü Yazarlığı kursu ile ilgili de bilgiler aldı.

 

Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan, öğrencilerin küçük yaşlarda bu tür sanatsal ve kişisel gelişim konularına eğilmelerinin takdire şayan bir davranış olduğunu belirterek “Bu çalışmalar öğrencilerin hayal güçlerini geliştirecek, yazınsal yeteneklerini artıracak önemli çalışmalar. Buradaki yavrularımız, okul saatinden harici zamanlarda bu kurslara geliyorlar ve kendilerini bir yönde geliştiriyorlar. Emeği geçen herkese ve duyarlılık göstererek çocuklarını bu kurslara gönderen ailelere teşekkür ediyorum.” dedi.

        

Duyurular

  • Gençlik Meclisi etkinliği 06 Nisan Perşembe günü 22.00’de, Valimiz Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ile Tarihi Veli Paşa Hanı’nda bir araya geleceğiz.

    05.04.2023
  • 18 Mart Çanakkale Zaferi Çorum Şehitliği Anma Proğramı 18 Mart Cumartesi Saat 06:00

    17.03.2023


Çorum Kent Konseyi | Tüm hakları saklıdır | İzinsiz kopyalama yapılamaz | Made With ßy Serkan Demir | [2014-2020]